ارسال رایگان

برای خرید های بیش از 100 هزار تومان

پس فرستادن رایگان

بازگشت کالا تا 24 ساعت پس از خرید

کارت هدیه

بهترین هدیه برای عزیزان شما

امتیازات خرید

از هر خرید امتیاز کسب کرده و از آن بهره بگیرید

افزایش قیمت خودرو با چند شرط عجیب


افزایش قیمت خودرو با چند شرط عجیب

حمیدرضا فولادگر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: قیمت‌های جدید خودرو در روزهای آینده اعلام خواهد شد، در رابطه با این افزایش قیمت سناریوهای مختلفی از سوی دولت و خودروسازان تهیه شده است که در روزهای آینده اعلام می‌شود. وی ادامه داد: خودروسازی سایپا خودروهایی مانند پراید و تیبا و خودروسازی ایران‌خودرو خودروهایی مانند سمند و پژو با سه شرط می‌توانند افزایش قیمت داشته باشند. اولین شرط افزایش هزینه‌های خودروسازان و قطعات از سوی دستگاه‌های نظارتی به صورت دقیق محاسبه شود.
به گزارش خودرو بانک و به نقل از عصر خودرو، فولادگر در ادامه افزود: شرط دوم این است که تمام افزایش هزینه‌ها بر عهده مصرف‌کنندگان نباشد و خودروسازان نیز با افزایش بهره‌وری قسمتی از این افزایش هزینه‌ها را جبران کنند. شرط سوم برای افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازان، تسهیل خرید خودرو برای مصرف‌کنندگان واقعی از طریق فروش اقساطی بلند‌مدت با سود کم می‌باشد.
فولادگر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان تصریح کرد: باید قیمت خودروهای رقابتی بوسیله حاشیه بازار تعیین شود اما به شرطی این افزایش قیمت صورت می‌گیرد که توزیع و فروش نقدی به صورت مستمر باشد تا قیمت خودرو در حاشیه بازار نیز کاهش یابد.