ابزار تراشکاری

ساعت کاری فروشگاه از 9 صبح تا 19 می باشد. 02166716204 | 02166716818

رویه های بازگرداندن کالا به صنعت پرداز نوین

رویه های بازگرداندن کالا به صنعت پرداز نوین

فروشگاه صنعت پرداز نوین به عنوان کامل ترین مرجع ابزار و یراق و بزرگترین وارد ، تهیه و توزیع کننده ابزار تراشکاری ، ابزار قالبسازی و ابزار دقیق در ایران همت خود را بر این اصل استوار کرده و سعی دارد با ارائه خدماتی مطلوب و متفاوت از بقیه که نتیجه ای جز رضایت مندی مشتری نداشته باشد را سرلوحه بخش اعظمی از سیاستهای کلان خود قرار دهد.

فرآیند کاری و نحوه خدمات رسانی فروشگاه صنعت پرداز نوین به گونه ای تنظیم گردیده که مشتری با خیالی راحت و آسوده اقدام به خرید می کند و دیگر شعار «جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود» را به زباله دان تاریخ بسپارد. جزئیات خدمات و فرآیند کاری ما در خصوص 7 روز ضمانت برگشت ابزار از تاریخ تحویل به شرح ذیل تقدیم حضور می گردد:

الف) ضوابط واحد ارسال

به هنگام دریافت کالا از واحد ارسال صنعت پرداز نوین حتما به نکات ذیل توجه کنید تا از خدمات 7 روز ضمانت برگشت کالای فروشگاه ابزار تراشکاری محروم نباشید. این نکات عبارتند از:

به هنگام دریافت کالا اطلاعات فنی روی کارتن و یا بسته محصول را با فاکتور آن چک کنید و در صورت بروز اشتباه با صنعت پرداز نوین تماس بگیرید.

کلیه کالاهای ارسالی به محدوده تهران توسط واحد ارسال صنعت پرداز نوین انجام می گیرد.

کلیه کالاهای ارسالی به نقاط غیر از تهران از طریق شرکت های ثالث مانند پست، تیپاکس، باربری ، اتوبوس و ... ارسال می شود و طبیعتا عودت آن نیز از همین طریق می بایست انجام گیرد.

خط و مشی فروشگاه صنعت پرداز نوین در طول دوره 7 روز ضمانت برگشت

کالای ارسالی دارای آسیب فیزیکی، ظاهری یا فنی باشد که در این صورت به 3 روش عمل می شود :

1.در صورت موجودی با کالای مشابه خودش تعویض گردد

2.پول آن به صورت تمام و کمال عودت داده شود

3.کالای دیگری جایگزین آن شود

نکته : کلیه کالاهای دارای آسیب ( فیزیکی یا فنی ) باید ظرف مدت 24 ساعت از طریق راههای ارتباطی مندرج در سایت ابزار تراشکاری را به ما اطلاع داده شود.

چنانچه مشتری از خرید ابزاری که برایش ارسال شده منصرف و پشیمان شود، به شرط باز نشدن پلمپ آن، می تواند آن را مرجوع کند و یا با کالاهای دیگری که در سایت ابزار تراشکاری موجود است، معاوضه کند.

نکته : هزینه حمل و نقل در این مورد به پای مشتری است.

ایراداتی که پس از دریافت ابزار و باز کردن بسته بندی آن رخ می دهد مثل مغایرت فنی یا گارانتی و موارد مشابه دیگر با هزینه فروشگاه صنعت پرداز نوین عودت و تعویض می گردد.

هزینه های ارسال مجدد کالاهای مرجوعی که شامل شرایط 7 روز ضمانت برگشت نباشد، به عهده مشتری است.

کارشناسان فروشگاه صنعت پرداز نوین حداکثر ظرف مدت 48 ساعت، مشکلات یا ایراد کالاهای ارسالی مرجوع شده را بررسی و به شما نتیجه کار را اطلاع می دهند.

خط و مشی صنعت پرداز نوین بعد از دوره 7 روز ضمانت

بعد از اتمام دوره 7 روزه ضمانت برگشت، شما مشتریان گرامی می توانید از گارانتی معتبر شرکتی ابزار ها یا محصولات ارائه شده بهره مند شوید.

حیات صنعت پرداز نوین در گرو اعتماد مشتریانش معنا می یابد، پس به پاس این اعتماد شما همواره سعی خواهیم کرد کالاها و محصولاتی اصل و با کیفیت و خدمات پس از فروش کامل در قبال خدماتی درخور شما داشته باشیم.